Shadow

پیام مهم

مسافرت يا مهاجرت به يک کشور ديگر معمولاً هيجان انگيز است و کشور کانادا از اين قاعده مستثني نيست. اما پيشنهاد مي کنيم قبل از هر اقدامي براي مهاجرت، در مورد کشور مقصد خود، شرايط زندگي در آن و فرصتها و تهديدهاي پيش رو، از راههاي مختلف کسب اطلاع نمائيد تا با چشمان باز و دانش کافي نسبت به انتخاب مقصد اقدام و از بروز مشکلات آتي تا حد امکان جلوگيري نمائيد.

متقاضيان مهاجرت عنايت فرمايند که در انتخاب بهترين راه از نظر سرعت انجام کار و پائين نگه داشتن هزينه هاي مربوطه دقت  کافي را مبذول  نمايند. از آنجا که روز به روز بر پيچيدگي هاي قوانين مهاجرت در کانادا افزوده مي شود، پيشنهاد مي کنيم از خدمات افراد صاحب صلاحيت و متخصص در اين باره استفاده فرمائيد. مراقب باشيد که تنها وکلاء و مشاورين مهاجرت که داراي پروانه لازم از کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند، مي توانند نمايندگي شما براي انجام امور مربوط به مهاجرت را بر عهده گيرند. اين افراد تحت نظارت دقيق نهادهاي نظارتي مربوطه در کانادا هستند و از پوشش بيمه مسئوليت نيز برخوردارند. بنابراين پول شما در خطر نخواهد بود. قبل از انعقاد قرارداد با افراد يا شرکتهاي ارائه کننده خدمات مهاجرتي، حتماً از عضويت وکيل يا مشاور مهاجرت در کانونهاي مربوطه اطمينان حاصل فرمائيد.

در صورتيکه نام روش مناسب خود براي آمدن به کانادا را ميدانيد، روي لينک مربوطه در اين وبسايت کليک فرمائيد. در غير اينصورت، براي آشنائي با راههاي مهاجرت بطور خلاصه اما جامع، روي لينک های روشهاي مهاجرت درقسمت منوی سايت يا روی بخش مربوطه در صفحه اصلی اين وبسايت کليک فرمائيد.

بر اساس مقررات جديد، و با در نظر گرفتن روشهاي فعلي مهاجرت، بسياری مشاغل امکان درخواست مهاجرت را دارند. لازم است براي اطمينان از دارا بودن شرايط مهاجرت از يکي از راههاي موجود، شرايط شما مورد بررسي و ارزيابي قرار گيرد. اين ارزيابي کاملاً رايگان است. مي توانند براي ارزيابي شرايط خود با ما تماس حاصل فرمائيد. براي اين کار روي لينک پائين اين صفحه کليک فرمائيد.

سازمان مهاجرتی پرستو با بهره گيری از وکلاء و مشاوران با تجربه، آگاه و پاکدست يکی از بهترين مراجع برای مهاجرت افراد واجد شرايط به کانادا است.

(روی شکل بالا کلیک فرمائيد)
ضمناً ايمیل تماس برای ارزيابی رايگان:
piocanada@outlook.com

برای مهاجرت به کانادا و اقامت دائم در این کشور، روشهای مختلفی وجود دارد. برخی از مهمترین این روشها عبارتند از:

 • نیروی کار متخصص و ماهر
  نیروی کار نیمه ماهر
 • سرمایه گذاری فدرال و استانی
 • انواع مهاجرت های استانی
 • کار آفرینی
 • خود اشتغالی
 • سرمایه گذاری برای مبتکران، مخترعان و دارندگان طرحهای سودآور
 • روش ویژه دارندگان سابقه تحصیل یا کار در کانادا
 • اسپانسرشیپ خانواده (همسر، والدین و فرزندان)
 • پناهندگی

برای استفاده از هر یک از این روشها، متقاضی باید مجموعه ای از شرایط و ویژگیها را داشته باشد تا بتواند از طریق مورد نظر خود اقدام نماید. به عنوان مثال در روش نیروی کار متخصص و ماهر، بیشتر تاکید بر روی ویژگیها و توانائی هائی مانند تحصیلات، سابقه کار، سطح زبان و امثل آینها است در حالیکه در روشهای سرمایه گذاری و برخی روشهای استانی، بیشتر بر روی توانائی های مالی و مدیریتی فر متقاضی تاکید میشود. تشخیص اینکه کدام روش مناسب است بستگی به مجموعه شرایط متقاضی و اعضای خانواده وی دارد. این تشخیص گاهی بسیار آسان و گاه بسیار دشوار است. در این خصوص، وبسایت ما اطلاعاتی کلی را در اختیارتان قرار خواهد داد، اما لازم است تصمیم گیری نهائی با مشورت با اهل فن و بر اساس اطلاعات دقیق و کامل از قوانین و مقررات و سایر مسائل صورت گیرد.

نکته دیگر اینکه در برخی روشها مانند روشهای استانی، شناخت استان مقصد و انطباق آن با شرایط خانواده متقاضی از فاکتورهای مهم دیگری است که باید مورد توجه قرار گیرد بویژه اینکه متقاضی در برخی موارد موظف خواهد بود بطور معمول حداقل یک تا دو سال را در استان مقصد زندگی کند و طرح تجاری خود را در آنجا به اجراء درآورد. ضمن اینکه در بسیاری موارد، فعالیتهای تجاری اگر بطور اصولی و صحیح انجام شود موجب پایبندی متقاضی به استان محل اقامت وی خواهد شد. بنابراین در انتخاب استان مقصد نیز باید دقت نمود.

برای آشنائی با شرایط کلی روشهای مهاجرت و نیز کسب اطلاعات اولیه در مورد استانها و نواحی کانادا، می توانید بر قسمت مربوطه در منوی بالای صفحات همین وبسایت، کلیک نمائید.