Shadow

در باره ما

Paradise Immigration Org

سازمان مهاجرتی پرستو در زمینه خدمات رسمی مهاجرت به کانادا فعالیت دارد و تحت شماره 002429427 در اداره ثبت شرکت ها در آنتاریو کانادا به ثبت رسیده است و تحت نظارت نهاد مربوط به امور مهاجرت یعنی کانون مشاوران مهاجرت کانادا تحت شماره R418823 فعالیت می کند.

در این بخش با دو موضوع آشنا خواهید شد: (الف) همکاران این سازمان، (ب) خدمات ما قبل و پس از مهاجرت

(الف) معرفی همکاران

سازمان مهاجرتی پرستو با بهره گیری از وکلا و مشاوران مهاجرتی قابل اعتماد، مجرب و دارای دانش کافی و بروز، شمارا در مسیر مهاجرت به کانادا بطور مستمر و دقیق یاری می رساند. خدمات سازمان ما متضمن آسودگی خیال و اجتناب از خطاهای گوناگون در انجام پرونده مهاجرت شما خواهد بود.

معرفی مدیریت سازمان مهاجرتی پرستو

حامد شفیعا
مدیر عامل
Hamed Shafia
CEO

Hamed Shafia fulfilled his studies in law, holding an L.L.B (M.A in Law) and L.LM. (Master’s Degree) in International Law at the University of Tehran. Then, he continued his studies at the Doctoral Program at the University of British Columbia in the area of International Dispute Resolution in the International Court of Justice where he managed to pass the PhD Candidacy with Distinction. He became a Student Member of the Canadian Bar Association, with Membership No. 8473391, and was upgraded to Non-Practicing Member of the Canadian Bar Association. He received his training passing the Canadian immigration regulations courses at the CSIC, and became a Full Member of the Immigration Consultants of Canada Regulatory Body (ICCRC), with the Membership No. R418823. It is of the utmost importance to know that his practice in the Canadian immigration field is solely under the auspices of the ICCRC.

Hamed is also a member of the International Chamber of Commerce as an Arbitrator in international disputes (commercial and industrial) resolution. This part of his activities is independent and out of the scope of this immigration organization.

حامد شفیعا تحصیلات حقوقی خود را مقطع لیسانس قضائی و فوق لیسانس حقوق بین الملل با تمرکز بر تفسیر معاهدات بین المللی در دانشگاه تهران به پایان رساند و سپس برای گذراندن دوره دکترا در حقوق بین المللی در زمینه حل و فصل اختلافات بین المللی در دیوان دادگستری بین المللی به دانشگاه بریتیش کلمبیا رفت و در آنجا با رتبه ممتاز به  PhD Candidacy  نائل گردید. وی به شماره  8473391  ابتدائاً به عنوان Student Member به عضویت کانون وکلای کانادا درآمد و سپس به عضویت معمولی غیرعامل Non-Practicing Regular Member of the Canadian Bar Association  رسید. سپس با گذراندن دوره مقررات مهاجرت کانادا، با شماره  R418823  به عضویت کانون مشاوران مهاجرت کانادا درآمد. شایان ذکر است که قطع نظر از سوابق تحصیلات حقوقی، فعالیت وی در زمینه مهاجرت منحصراً تحت نظارت شورای نظارت بر مشاوران مهاجرت کانادا یعنی  ICCRC  است.

ضمناً ایشان به عنوان داور کانادائی در امور دعاوی بین المللی (بازرگانی و صنعتی) عضو اتاق بازرگانی بین المللی است. این بخش از فعالیت های نامبرده مستقل و خارج از حیطه این سازمان مهاجرتی است.

فرهنگ رفیعی
مدیر امور اداری

فرهنگ رفیعی دارای سوابق طولانی تدریس و نیز سوابق مدیریتی در امور دفتری است. تدوین گردش کار، امور مالی و بایگانی توسط ایشان در سازمان مهاجرتی پرستو باعث انجام امور بطور روان و بدون دغدغه شده است. با توجه به حجم کار هر پرونده و حساسیت انجام کار پرونده ها به لحاظ دقت در تشکیل و تکمیل آنها و نیز به لحاظ سرعت عمل لازم برای این امور، وجود ایشان کارآئی و کیفیت ارائه خدمات را در این سازمان بطور قابل توجهی افزایش داده است.

پرنیان شفیعا
مدیر دفتر

پرنیان جوانی با دقت فراوان، پیگیر و مسئولیت پذیر است. وی از همان ابتدای همکاری با سازمان مهاجرتی پردایس و سپس سازمان مهاجرتی پرستو نشان داده است که در پیگیری امور پرونده ها، تماس با موکلین برای رفع نواقص پرونده ها، تکمیل پرونده ها و ارسال آنها همکاری قابل اتکاء است. پیگیری های وی موجب اطمینان از سرعت و دقت عمل در انجام کار پرونده ها شده است.

(ب) معرفی خدمات ما:

مسافرت يا مهاجرت به يک کشور ديگر معمولاً هيجان انگيز است و کشور کانادا نيز از اين قاعده مستثني نيست. اما پيشنهاد مي کنيم قبل از هر اقدام، در مورد کشور مقصد خود و شرايط زندگي در آن، از راههاي مختلف کسب اطلاع نمائيد تا با چشم باز و دانش کافي نسبت به انتخاب مقصد اقدام و از بروز مشکلات تا حد ممکن جلوگيري نمائيد.

متقاضيان مهاجرت عنايت فرمايند که در انتخاب بهترين راه از جهت سرعت انجام کار و پائين نگه داشتن هزينه هاي مربوطه دقت کافي را مبذول نمايند. از آنجا که روز به روز بر پيچيدگي هاي قوانين مهاجرت در کانادا افزوده مي شود، پيشنهاد مي کنيم از خدمات افراد صاحب صلاحيت و متخصص در اين باره استفاده فرمائيد. مراقب باشيد که تنها وکلاء و مشاوران مهاجرت که داراي پروانه لازم از کانون مشاوران مهاجرت کانادا هستند، مي توانند نمايندگي شما براي انجام امور مربوط به مهاجرت را برعهده بگيرند. اين افراد تحت نظارت دقيق نهادهاي نظارتي مربوطه در کانادا هستند و از پوشش بيمه نيز برخوردارند. بنابراين پول شما در خطر نخواهد بود. قبل از انعقاد قرارداد با افراد يا شرکتهاي ارائه کننده خدمات مهاجرتي، حتماً از عضويت وکيل يا مشاور مهاجرت در کانونهاي مربوطه اطمينان حاصل فرمائيد.

در صورتي که نام روش مناسب خود براي آمدن به کانادا را ميدانيد، روي لينک مربوطه در این وبسایت کليک فرمائيد. در غير اين صورت، براي ارزیابی رایگان شرایط خود برای مهاجرت به کانادا، فرم ارزیابی آنلاین را پر فرمائید تا ظرف حداکثر دو روز کاری، نتیجه آن به ایمیل شما ارسال شود.

سازمان مهاجرتی پرستو با بهره گیری از تیمی قابل اعتماد، مجرب و دارای دانش بروز، آمادگی ارائه خدمات مهاجرتی در زمینه های زیر را دارد:

1) قبول پرونده های مهاجرتی از جمله از روشهای:

– نیروی کار متخصص و ماهر

– نیروی کار نیمه ماهر

– سرمایه گذاری فدرال و استانی

– انواع مهاجرت های استانی

– کار آفرینی

– خود اشتغالی

– سرمایه گذاری برای مبتکران، مخترعان و دارندگان طرحهای سودآور

– روش ویژه دارندگان سابقه تحصیل یا کار در کانادا

– اسپانسرشیپ خانواده (همسر، والدین و فرزندان)

– پناهندگی

2) ارزیابی رایگان شرایط شما برای مهاجرت:

روشهای مهاجرت از جهات مختلف با هم تفاوتهای بسیار دارند. عمدتاً این تفاوتها در موارد زیر است:

– شرایط مورد نیاز

– مدت زمان بررسی پرونده

– هزینه های متعلقه برای انجام پرونده

قبل از هر تصمیم گیری در خصوص اینکه کدام روش مهاجرت برای شما مهیا است، لازم است ارزیابی دقیقی از شرایط شما برای مهاجرت انجام گیرد. لازم است هر متقاضی بداند که کدام روش یا روشها با شرایط وی برای مهاجرت انطباق دارد. دومین نکته این است که در صورت وجود راههای متعدد، بر اساس اینکه پرونده متقاضی چه مدت زمان برای تکمیل روند مهاجرت  نیاز دارد، باید راههای مناسب وضعیت متقاضی و خانواده را انتخاب نمود. نهایتاً اینکه هزینه های مهاجرت از طرق مختلف بسیار متفاوت است و در نتیجه انتخاب کم هزینه ترین روش نکته ای مهم محسوب می شود.

با پر کردن فرم کوتاه ارزیابی رایگان ما بطور آنلاین، می توانید بدون کوچکترین هزینه یا تعهدی، وضعیت و شرایط خود را برای مهاجرت توسط ما مورد ارزیابی قرار دهید. بطور معمول و در اغلب موارد، نتیجه ارزیابی دقیق شرایط شما ظرف دو روز کاری به ایمیل شما ارسال می شود. فراموش نکنید در صورت ملاحظه ایمیل نتیجه ارزیابی، در ابتدا به بخش “اسپم” ایمیل خود مراجعه فرمائید تا اطمینان حاصل نمائید ایمیل مورد نظر به اشتباه به آن بخش نرفته باشد. در صورت نبودن ایمیل مورد نظر در بخش “اسپم” پس از آن می توانید با ارسال ایمیل مستقیم به این دفتر، چگونگی مراتب را جویا شوید. ایمیل این دفتر در بخش “تماس با ما” در بالای صفحات این وبسایت در دسترس است.

3) خدمات پس از مهاجرت:

مهم ترین خدمات این دفتر پس از مهاجرت شما به کانادا شامل موارد زیر است:

– ارائه رایگان اطلاعات اولیه در مورد شرایط زندگی در کانادا به موکلین این دفتر: در بدو ورود ضروری است مهاجران تازه وارد اقداماتی را برای اسکان، پوشش بیمه موقت، افتتاح حساب، اخذ شماره تامین اجتماعی، مراجعه به مراجع ذیصلاح برای کاریابی، آموزش زبان و امثال آن به عمل آورند. این دفتر با در اختیار قرار دادن اطلاعاتی در این موارد، انجام امور فوق را تسهیل خواهد نمود.

– تمدید کارت اقامت دائم: کارت های اقامت صادره معمولاً برای پنج سال معتبر هستند و لازم است قبل از انقضای اعتبار آنها، نسبت به تمدید این کارتها اقدام به عمل آید. در صورت داشتن شرایط لازم برای تمدید اعتبار، از جمله دارا بودن حداقل مدت حضور در کانادا یا معافیت های مربوطه در این زمینه، این دفتر این کار را برای شما مستقیماً انجام خواهد داد.

– قبول پرونده شهروندی (سیتیزن شیپی): کسانی که شرایط شهروند شدن از جمله حداقل مدت اقامت در کانادا، را داشته باشند، می توانند از خدمات این دفتر برای اخذ شهروندی بهره مند شوند.

– اخذ سوپرویزا (ویزای ده ساله) برای والدین شما: کسانی که دارای اقامت دائم یا شهروندی کانادا هستند می توانند با داشتن شرایطی، برای والدین خود درخواست سوپر ویزا یا ویزای ده ساله نمایند. این دفتر پرونده شما در این زمینه را با دقت انجام خواهد داد.

4) تهیه بیزنس پلان تجاری و صنعتی:

تهیه بیزنس پلان تجاری یا صنعتی برای برخی روشهای مهاجرت از جمله روشهای سرمایه گذاری فدرال، سرمایه گذاریهای استانی و روش مهاجرت مبتکران و مخترعان یکی از اجزاء و مدارک اساسی و مهم پرونده محسوب می شود. عدم ارائه یک بیزنس پلان که بر اساس اطلاعات دقیق و حساب شده اقتصادی، مالی و حقوقی تنظیم شده باشد می تواند به راحتی به رد شدن یک پرونده منجر شود.

سازمان مهاجرتی پرستو با بهره گیری از خدمات نیروها و سازمانهای تخصصی، بیزنس پلان شما را با حساسیت کامل آماده و ضمیمه پرونده شما می کند. ارائه اطلاعات دقیق بازار، رقبای تجاری و صنعتی، محاسبات دقیق حسابداری از نظر گردش نقدینگی، پیش بینی سود و زیان و سایر موارد لازم برای تهیه یک بیزنس پلان قابل قبول، بخشی از خدمات کم نظیر ما به متقاضیان مهاجرت است.

مشاورین این سازمان نه تنها سالها خود مستقیماً در زمینه های تجاری و صنعتی با شرکتهای گواناگون همکاری داشته اند و از این بابت اندوخته ای ارزشمند از اطلاعات و تجربیات را با خود دارند، بلکه با همکاری شرکتها و نیروهای متخصص که بطور حرفه ای به تهیه بیزنس پلان می پردازند، با اطمینان کامل کیفیت انجام کار را سرلوحه کار خود قرار داده اند. شایسته نیست که یک پرونده مهاجرت که مستلزم صرف هزینه و انرژی فراوان است، بدلیل ضعیف بودن بیزنس پلان رد شود و تلاش متقاضیان به هدر رود.